MENU INFO PANEL

Úvod

Vítejte na stránce věnované, jak lehce napovídá název, citrusům. Najdete zde informace o zajímavých odrůdách,  o  jejich vzniku, rozšíření a vlastnostech. Dále se budu věnovat především praktickým zkušenostem s pěstováním citrusů u nás, ale i ve světě. Neměly by chybět ani recepty na zpracování citrusů a tipy na zajímavá místa, kde lze spatřit na vlastní oči krásu a rozmanitost nejen citrusových rostlin.

Díky internetu je dnes dostupná spousta zajímavých informací, zkušeností a dokonce i vědeckých studií, ale bohužel jsou porůznu rozeseté na stovkách  stránek v angličtině, francouzštině, japonštině, čínštině, ruštině atd.  takže hlavním cílem Citrusy.info je z těchto střípků poskládat přehledný souhrn informací, dostupných na jednom místě, v češtině. Každý kdo by chtěl přispět  svými zkušenostmi, fotkami nebo i vlastním článkem, je zde samozřejmě více než vítán. Můžete psát komentáře k jednotlivým článkům nebo mě kontaktovat přímo na citrusy.info@gmail.com.

Základní informace

Na hlavní stránce najdete vždy výpis všech nejnovějších článků, každý bude zařazen v odpovídající rubrice popřípadě bude mít přiřazen štítek.  Kliknutím na rubriku nebo štítek si vyhledáte všechny  články ze stejné rubriky nebo označené stejným štítkem. V postranním panelu se zobrazují další informace jako výpis nejnovějších komentářů, přehled všech rubrik, štítků atd…

Závěrem všem pěstitelům přeji ať si pochutnají na své letošní úrodě a ať nadcházející zima zanechá na našich rostlinách co nejmenší stopy….

uvod-zimax

 

 

P.S.

Letos jsem se  začal naplno věnovat webdesignu a toto jsou moje první kompletně vytvořené stránky, které by měly být responsivní tj. přizpůsobené prohlížení na mobilních zařízeních, pokud byste měli nějaké potíže se zobrazením, dejte mi prosím vědět. Díky.